Çarşamba, Haziran 30, 2010

MUTFAK DOLAP KAPAĞIM 1

BADANADAN SONRA, MUTFAK DOLAP KAPAKLARIMIZI DA BOYAMAYA KARAR VERDİM. FAKAT VERNİKLİ OLDUKLARI İÇİN BOYA TUTARMI DERKEN İŞE KOYULDUM. VE ÖNCE BİRAZ SERT BİR ZIMPARA İLE AĞACIN DOKUSU YÖNÜNDE ZIMPARALADIM ÇOK BASTIMADAN, ÜZERİNDEKİ TOZU NEMLİ BEZLE SİLDİKTEN SONRA ONE STROKE UYGULAMAYA BAŞLADIM. YALNIZ ALTI VERNİKLİ OLDUĞU İÇİN BİR KATTA GÜZEL DURMADI SİZLERİNDE AŞAĞIDA GÖRECEĞİ GİBİ ÜZERİNDEN KURUDUKTAN SONRA AYNI RENKLER YÜKLENMİŞ FIRÇALARLA BİR KAT DAHA GEÇTİM. İLK KAYDIM AŞAĞIDA ..

BU KAYIT AYNI ZAMANDA GÜL BOYAMAK İSTİYORUM VİDEONUZ VARMI DİYE SORAN SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİM FOÇALI VE KARDELEN İÇİN DE CEVAP OLDU SANIRIM. SEVGİLİ FOÇALI İSTANBUL'A GELDİĞİNİZ TARİHTE BEN PENCERELERİ PİMAPEN YAPTIRMIŞ, BADANA VE LAMİNANT İŞLERİNE BAŞLAMIŞTIM BU YÜZDEN BAĞLANTI KURAMADIM EVİ VE USTALARI BIRAKIP SİZİNLE GÖRÜŞEMEDİM YANİ HİÇ MÜSAİT DEĞİLDİM. DAHA YENİ YENİ PC BAŞINA OTURUYORUM. DÖNELİM KAYITLARIMA BU AŞAĞIDAKİ 1. KAYIT UMARIM BLOGER VİDEO SEÇENEĞİ İYİ ÇALIŞIR.

BU ARADA BİR ELİMDE MAKİNE BİR ELİMDE FIRÇA ANCAK BU KADAR ÇEKEBİLİYORUM. BEN ÇALIŞIRKEN BENİ KAYIT EDECEK KİMSE YOK. BİRDE ÇEVRE KOŞULLARI ÇOK GÜRÜLTÜLÜ, BU YETMİYORMUŞ GİBİ BU GÜN İSTANBUL GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞLI VE BAYAĞI KAPALI BİR HAVADA, ARTIK BU SESLERİ DUYMAYIN LÜTFEN


Uploaded with ImageShack.us

Hiç yorum yok: